soutěže 2024

24. března
okresní uzlovací soutěž na Březůvkách. Obvyklou soutěží následující po okrskové uzlovací soutěži, je Velká uzlovací soutěž okresu Zlín na Březůvkách. Předposlední březnovou neděli se tak kvalifikovaní mladí hasiči vydali reprezentovat sbor a vyuzlovat si nějaké pěkné časy. Konkurence byla veliká a úměrně s počtem, i kvalitní. Zpočátku jsme měli menší problémy, především s úvazem na proudnici, zřejmě zapůsobil trošku stres a jiné prostředí. I tak se ale všem nakonec povedlo mít platný čas. I tak naše časy nestačily na lepší umístění, než v druhé výsledkové polovině. Díky velmi rychlému vyhodnocení celé soutěže se nám povedlo lehce po obědě dorazit domů a užít si tak alespoň ještě zbytek slunečné neděle. (foto)

autor: Kryštof Balajka

3. března
uzlovací soutěž v Jaroslavicích. První březnovou neděli se naši mladí hasiči zúčastnili první letošní soutěže, a to Okrskové uzlovací soutěže na Jaroslavicích. Letos se nám povedlo obsadit kategorie mladších i starších žáků. Pro některé to byla jejich první soutěž, ale i tak se konkurence nezalekli a dokázali se umístit. Dokonce se povedlo Natálii Haváčkové vybojovat pěkné 3. místo v kategorii mladších. Ve starších byl na tom nejlépe Jan Kofroň. Všichni soutěžící si nakonec odvezli diplom a nějakou sladkost za odměnu a nasazení. Zanedlouho nás však čeká další soutěž v uzlování, náplň našich tréninků na několik dalších týdnů je tak jistá. (foto)

autor: Kryštof Balajka